Pawilony ogrodowe

Wybierz kolor i rozmiar pawilonu i stwórz swoją ogrodową strefę relaksu!

Pawilon ogrodowy Mitkogarden  

Chwilo, trwaj...

Wykorzystaj letnie miesiące najlepiej, jak potrafisz. Zadbaj o to, aby nic nie zakłócało Twojego wypoczynku w ogrodzie. Chroń siebie i bliskich przed nadmiernym nasłonecznieniem, opadami deszczu i insektami. Ty zajmij się relaksem, a resztę zostaw nam.

  • Koniec z kupowaniem pawilonu "na jeden sezon"
  • Pawilon MitkoGarden przetrwa nawet silne wiary i burze
  • Możesz zamontować ścianki boczne w celu ochrony przed opadami

❔ Ciekawostka

Konstrukcje pawilonów MITKOGARDEN zobaczysz na największych eventach i koncertach. Czy wiesz, że konstrukcje te wyposażają stanowiska podczas Rajdów Dakar? Nie wierzysz? Sprawdź - Namioty reklamowe MITKO!

Wyposaż swój ogród w sprzęt do zadań specjalnych i nie martw się gwałtownymi zmianami pogody.

Strefa zen w przydomowym ogrodzie?

Marzy o niej każdy, posiada ją niewielu... Jeśli jesteś w grupie tych szczęściarzy, którzy posiadają kawałek zielonego ogródka, to wykorzystaj go jak najlepiej. Trening na świeżym powietrzu lub słodkie lenistwo w rodzinnym gronie – a może wręcz przeciwnie, miejsce do pracy na świeżym powietrzu? Bez względu na przeznaczenie wybranej przestrzeni, zadbaj o swój komfort i zadasz ją pawilonem ogrodowym.

Dosyć uciążliwego słońca!

Przez połowę roku wszyscy wyczekujemy słonecznych dni, ale gdy temperatura wynosi powyżej 30°C, wylegiwanie się na leżaku ogrodowym przestaje kojarzyć się z przyjemnością. Ciężko skupić się na czytanej książce, gdy jedyną rzeczą, na którą zwraca się uwagę, jest nieznośna, ekstremalnie wysoka temperatura. Ulgę przynosi rozstawienie pawilonu ogrodowego, który tworzy błogi cień.

Pawilon niejedno miejsce znajdzie w ogrodzie

Pawilon to dobra alternatywa dla parasola ogrodowego. Możesz rozstawić go nad jacuzzi czy niewielkim basenem lub obok dużego basenu, w celu wydzielenia strefy wypoczynkowej. Zadaszenie przestrzeni za pomocą pawilonu ogrodowego wyposażonego w urocze falbanki na nogach, stworzy klimatyczną przestrzeń na czas przyjęć w ogrodzie. Grill lub mała uroczystość rodzinna pod dachem pawilonu to zdecydowanie dobry pomysł. Jeśli planujesz dłuższą imprezę lub wolisz zabezpieczyć się na ewentualne opady deszczu – weź pod uwagę organizację przyjęcia pod namiotem ogrodowym.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl