Pawilony ogrodowe 3x3

Wybierz pawilon i relaksuj się w zaciszu przydomowego ogrodu.

Nie znaleziono produktów spełniających podane kryteria.

Chwilo, trwaj...

Wyczekujesz pierwszych słonecznych dni i już od późnej jesieni zaczynasz odliczać do lata – przygotuj się więc do niego odpowiednio. Gdy temperatury sięgają naprawdę wysokich stopni, do ochrony przed słońcem nie wystarczą krem z filtrem i okulary przeciwsłoneczne. Zafunduj sobie pełen komfort. Jeśli namiot ogrodowy to zbyt duże ograniczenie przestrzeni, wybierz pawilon – osłoni Cię przed słońcem, nie ograniczając dopływu źródła światła.

Cztery nogi i dach?

Choć konstrukcja pawilonu ogrodowego wydaje się banalnie prosta, wcale tak nie jest. Nogi w pawilonie nie tylko mają być, ale mają odpowiadać za stabilność i bezpieczeństwo konstrukcji – dlatego do produkcji naszych pawilonów ogrodowych 3x3 użyte zostały wytrzymałe ośmiokątne profile nóg. Dach w pawilonie nie tylko ma być, ale ma chronić Cię przed niekorzystnymi warunkami atmosferycznymi – wiemy o tym i do ich produkcji wykorzystujemy tylko najlepsze tkaniny.

Jeszcze więcej blasku!

I to dosłownie! Pawilony ogrodowe 3x3 z wbudowanym w konstrukcję oświetleniem LED to prawdziwa gratka dla fanów innowacji. Takie rozwiązania nie tylko dają Ci 100% wygody i są praktyczne, ale są również efektowne. Wybierz wersję pawilonu z wbudowanym oświetleniem i przekonaj się, że Twój ogród nigdy nie był tak pięknie zaaranżowany. Nigdy nie lśnił takim blaskiem! Pufy i leżaki stają się tutaj już tylko dodatkiem...

Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl