Pawilony ogrodowe 3x4,5

Kup pawilon ogrodowy i zaaranżuj swój ogród.

Nie znaleziono produktów spełniających podane kryteria.

Niestraszna duża przestrzeń

Na kilkunastu metrach kwadratowych swojego ogrodu możesz wyczarować naprawdę wiele. Umieść pod dachem pawilonu 3x4,5 leżaki oraz pufy i stwórz strefę chillzone w ogrodzie. Umieść pod pawilonem stół z krzesłami i stwórz strefę rodzinnych spotkań. Umieść pawilon nad niewielkim basenem lub nad jacuzzi i stwórz wygodną strefę rekreacyjną. Masz jeszcze jakieś pomysły, jak stworzyć własny kawałek raju?

Efekt solidnej konstrukcji

Pawilon ogrodowy 3x4,5 po rozłożeniu prezentuje się okazale. Jego rozmiary zdecydowanie robią wrażenie. Równie imponujące są aspekty techniczne pawilonu: niekorodująca aluminiowa konstrukcja, wytrzymały ośmiokątny profil nogi, łączniki z tworzywa wzbogacane włóknem szklanym – moglibyśmy wymieniać te cechy bez końca, ale po co? Wystarczy, jeśli powiemy, że wiatr wiejący z prędkością kilkudziesięciu kilometrów na godzinę nie naruszy stabilnej konstrukcji Twojego pawilonu. Bezpieczeństwo Twoje i Twoich najbliższych jest dla nas najważniejsze.

Efekt WOW!

Rozmiary pawilonu ogrodowego 3x4,5 i imponujące parametry wytrzymałościowe robią wrażenie, ale nie wzbudzą zazdrości szwagra - to zadanie zostawiliśmy pawilonom z wbudowanym w konstrukcję oświetleniem LED. Rozkładasz konstrukcję, montujesz akumulator i... już! Nie potrzebujesz nawet stałego dostępu do źródła światła, aby oświetlić przestrzeń pod dachem pawilonu.

Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl