Poduszki ogrodowe

Zadbaj o przytulny klimat swojego ogrodu lub balkonu.

Pufa ogrodowa MITKOGARDEN 

Piękne otoczenie

Poduszki umieszczone na leżakach lub sofie nie tylko zapewniają jeszcze większą wygodę ich użytkowania, ale także podniesienie walorów estetycznych otoczenia. Dobierz poduszki do wzorów na siedziskach lub wybierz kontrastujące kolory.

  • PODUSZKI W RÓŻNYCH ROZMIARACH I KOLORACH
  • DO UŻYTKOWANIA W OGRODZIE I W DOMU
  • ZDEJMOWANE POSZEWKI ZAPINANE NA ZAMEK

❔ Ciekawostki

Nasze poduszki ozdobne są odporne na czynniki atmosferyczne i mogą być przechowywane na zewnątrz.
Zdejmowane poszewki zapinane na zamek umożliwiają szybką ich wymianę i ułatwiają utrzymywanie poduszek w czystości.

Jak udekorować ogród i balkon

Kwiaty i inne rośliny to oczywistość, ale co jeszcze możesz zrobić, aby Twoja przydomowa przestrzeń wyglądała jeszcze lepiej? Ożyw ją za pomocą wzorów, które podkreślą wystrój Twojego ogrodu lub tarasu i zadbaj o poczucie przytulności. Ozdobne poduszki świetnie się do tego nadadzą!

Poduszki, które można trzymać na zewnątrz

Poduszki dedykowane wnętrzom, przy długotrwałym stosowaniu na zewnątrz mogą stracić swoją formę, a ich poszewki będą chłonęły wilgoć. Nasze poduszki ozdobne wykonane są z tkaniny outdoorowej, która perfekcyjnie radzi sobie z różnymi warunkami atmosferycznymi – pomimo słońca czy wilgoci, zachowuje swoje właściwości.

Różne wzory, kolory i rozmiary poduszek

Poduszki w różnych wzorach i kolorach to dobry sposób na to, aby Twoja zewnętrzna strefa wypoczynkowa nabrała charakteru. Miksuj poduszki z różnych kolekcji, zgodnie ze swoim gustem – kolekcje zostały zaprojektowane tak, aby pasowały do siebie nawzajem, nie ma więc obaw o zły efekt końcowy! W sklepie znajdziesz poduszki ogrodowe w rozmiarze 45x45 oraz poduszki w rozmiarze 40x60.

Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl