Pufy ogrodowe

Miksuj i łącz różne pufy, tworząc wygodną strefę chill!

Pufa ogrodowa MITKOGARDEN 

Przytulna przestrzeń

Miękkie pufy Sako otulą Twoje ciało, gdy po ciężkim dniu wygodnie rozsiądziesz się w swoim ogrodzie lub na balkonie. Skompletuj wymarzony zestaw do odpoczynku, a wybierając pufy, nie zapomnij o okrągłych pufach podnóżkach do kompletu. Z uwagi na ich wysokość, z powodzeniem mogą być stosowane jako pufki dla najmłodszych domowników.

  • Pufy w różnych rozmiarach i kolorach
  • Do użytkowania w ogrodzie i w domu
  • Wypełnione miękkim granulatem
  • Dopasowują się do kształtu ciała
  • Zdejmowane poszycie zapinane na zamek

❔ Ciekawostka

Nasze pufy posiadają wzmacniany spód, co chroni je przed uszkodzeniami na skutek użytkowania i przesuwania ich po powierzchni gruntu. Zdejmowane poszycie zapinane na zamek umożliwia szybką jego wymianę i ułatwia utrzymywanie siedzisk w czystości.

Wyposaż swój ogród w miękkie i wygodne pufy i rozkoszuj się wypoczynkiem na świeżym powietrzu.

Strefa wypoczynkowa w ogrodzie i na balkonie

Centrum każdej przestrzeni wypoczynkowej są meble. Wygodne pufy Sako wypełnione granulatem pozwolą Ci wypoczywać na świeżym powietrzu, a jeśli zajdzie taka potrzeba, rozsiądziesz się z laptopem na pufie nawet podczas pracy. Łącz przyjemne z pożytecznym, ale nie zapominaj, jak istotny jest wypoczynek i czas dla siebie! Okrągłe pufy możesz użytkować w dowolny sposób. Mogą służyć Ci jako niskie siedziska lub podnóżki dostawiane do pufów Sako, lub leżaków. Ich kompaktowe rozmiary świetnie sprawdzają się jako wyposażenie mniejszych przestrzeni.

Dla każdego coś wygodnego

Kształt i rozmiarów pufów warto dobrać zgodnie z indywidualnymi potrzebami użytkowników. Nie sugeruj się tym, że wszystkie pufy powinny być z tej samej serii i w tym samym rozmiarze. Jeśli ogranicza Cię brak miejsca, wybierz wersję S lub M. Jeśli jednak lubisz wylegiwać się na sporych pufach, zdecydowanie wybieraj rozmiar L. Z myślą o najmłodszych, warto zaś zakupić okrągłe pufy podnóżki. Niewysokie pufki to siedziska, które kochają najmłodsi domownicy. Za ich pomocą wyposażysz nie tylko ogród, czy taras, ale także pokój dziecięcy.

Miksuj i łącz pufy w zestawy

Jak widzisz, łączenie pufów w różnych rozmiarach daje Ci możliwość skompletowania wymarzonego ogrodowego zestawu wypoczynkowego. Wybór należy do Ciebie! Okrągłe pufy świetnie komponują się również z większymi pufami Sako. Idź o krok dalej i skompletuj siedziska nie tylko o zróżnicowanych wymiarach, ale także z różnych kategorii. Miks pufów uzupełnij kilkoma egzemplarzami leżaków ogrodowych, a wszystko to możesz wybrać w różnych wersjach kolorystycznych.

Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl