Pufy ogrodowe

Miksuj i łącz różne pufy, tworząc wygodną strefę chill!

Pufa ogrodowa MITKOGARDEN 

Przytulna przestrzeń

Miękkie pufy otulą Twoje ciało, gdy po ciężkim dniu wygodnie rozsiądziesz się w swoim ogrodzie. Skompletuj wymarzony zestaw do odpoczynku, a wybierając pufy dla siebie, nie zapomnij o pufach Kiddy dla najmłodszych!

  • Pufy w różnych rozmiarach i kolorach
  • Do stosowania w ogrodzie i w domu
  • Wypełnione miękkim granulatem, dopasowującym się do kształtu ciała

❔ Ciekawostka

Pufy MITKOGARDEN posiadają wzmacniany spód, co chroni je przed uszkodzeniami mechanicznymi. Pufy nie rozrywają się na skutek użytkowania i przesuwania ich po powierzchni gruntu.

Wyposaż swój ogród w miękkie i wygodne pufy i rozkoszuj się wypoczynkiem na świeżym powietrzu.

Niezbędny element każdego ogrodu i balkonu

Centrum każdej przestrzeni wypoczynkowej są meble. Wygodne siedziska wypełnione granulatem pozwolą Ci wypoczywać na świeżym powietrzu, a jeśli zajdzie taka potrzeba, rozsiądziesz się z laptopem na pufie nawet podczas pracy. Łącz przyjemne z pożytecznym, ale nie zapominaj, jak istotny jest wypoczynek!

Dla każdego coś wygodnego

Kształt i rozmiar pufów warto dobrać zgodnie z indywidualnymi potrzebami użytkowników. Nie sugeruj się tym, że wszystkie pufy powinny być z tej samej serii i w tym samym rozmiarze. Jeśli ogranicza Cię brak miejsca, wybierz wersję S lub M. Jeśli jednak lubisz wylegiwać się na sporych pufach, zdecydowanie wybieraj rozmiar L. Z myślą o najmłodszych, warto zaś wybrać pufy z kolekcji Kiddy.

Miksuj i łącz

Jak widzisz, łączenie pufów w różnych rozmiarach daje Ci możliwość skompletowania wymarzonego ogrodowego zestawu wypoczynkowego. Idź o krok dalej i skompletuj siedziska nie tylko w zróżnicowanych wymiarach, ale także w różnorodnej kolorystyce. To pozwoli Ci jeszcze bardziej urozmaicić kolorystykę.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl