Niezbędny element każdego ogrodu i balkonu

Centrum każdej przestrzeni wypoczynkowej są meble. Wygodne siedziska wypełnione granulatem pozwolą Ci wypoczywać na świeżym powietrzu, a jeśli zajdzie taka potrzeba, rozsiądziesz się z laptopem na pufie nawet podczas pracy. Łącz przyjemne z pożytecznym, ale nie zapominaj, jak istotny jest wypoczynek i czas dla siebie!

Dla każdego coś wygodnego

Kształt i rozmiarów pufów warto dobrać zgodnie z indywidualnymi potrzebami użytkowników. Nie sugeruj się tym, że wszystkie pufy powinny być z tej samej serii i w tym samym rozmiarze. Jeśli rozmiar pufy nie jest dla Ciebie najważniejszy, a ogranicza Cię brak miejsca, wybierz wersję S lub M. Jeśli jednak lubisz wylegiwać się na sporych pufach, zdecydowanie wybieraj rozmiar L. Z myślą o najmłodszych, warto zaś wybrać pufy z kolekcji Kiddy.

Miksuj i łącz

Jak widzisz, łączenie pufów w różnych rozmiarach daje Ci możliwość skompletowania wymarzonego ogrodowego zestawu wypoczynkowego. Idź o krok dalej i skompletuj siedziska nie tylko o zróżnicowanych wymiarach, ale także z różnych kategorii. Miks pufów uzupełnij kilkoma egzemplarzami leżaków ogrodowych, a wszystko to możesz wybrać w innych wersjach kolorystycznych.

Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl