Postaw na niebanalne zadaszenie przestrzeni ogrodowej

Miejsce na chwilę wytchnienia

Nie posiadasz ogromnego tarasu czy balkonu, jednak chcesz stworzyć przytulne miejsce do wypoczynku w ogrodzie? A może wręcz przeciwnie – posiadasz duży ogród i chcesz zaaranżować go w oryginalny sposób? Żagle ogrodowe sprawdzą się praktycznie wszędzie. Jedyny wymóg to obecność stałych punktów architektury, do których można będzie je zamocować.

Ochrona przed deszczem i słońcem

Dbaj o wystrój swojego ogrodu, ale nie zapominaj o tym, co najważniejsze. Chroń siebie i bliskich przed niekorzystnymi warunkami atmosferycznymi. Żagle ogrodowe chronią przed słońcem i delikatnymi opadami deszczu. Są alternatywą dla pawilonów ogrodowych, jednak pamiętaj, że nie wydzielisz za ich pomocą zamkniętej przestrzeni.

Do wyboru, do koloru

Nasze żagle ogrodowe dostępne są w 3. wersjach rozmiarowych. Wybierz rozmiar odpowiedni do powierzchni, jaką chcesz zadaszyć. Pamiętaj, że zadaszenie możesz wykonać z kompozycji kilku żagli, nie musisz ograniczać się do jednego! Na koniec pozostanie Ci wybór odpowiedniego koloru żagla i... możesz komfortowo spędzać czas na swoim tarasie lub w ogrodzie.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl